Dovanų kupono panaudojimas

1. Iš ekskursijų sąrašo: www.amsterdamomokyklosmuziejus.lt/ekskursijos pasirenkate Jums tinkamą ekskursijos laiką spausdami „Ekskursija“.
SVARBU! Ekskursija gali vykti ir po kupono galiojimo pabaigos, tačiau bilietus įsigyti turite iki tos datos, kuri nurodyta Jūsų kupone.

2. Atsidariusiame lange, nusileidę po ekskursijos aprašymu, spausdami + arba – pasirenkate reikiamą kiekį bilietų ir spaudžiate „Pirkti Bilietus“.

3. Krepšelyje matysite, kokie ir kiek bilietų įdėta į krepšelį. Laukelyje „Dovanų kuponas“ galėsite įvesti savo dovanų kupono numerį ir aktyvuoti spausdami „Pritaikyti“.
4. Aktyvavus kuponą puslapis persikraus ir atsinaujins jame pateikiama informacija, matysite kokia nuolaida pritaikyta ir kiek liko apmokėti.
SVARBU! Jei turite daugiau nei 1-ą kuponą, aktyvuokite juos po vieną, po kiekvieno aktyvuoto kupono informacija atsinaujins. Kai aktyvuosite visus turimus kuponus spauskite „Tęsti atsiskaitymą“.
5. Apmokėjimo lange užpildykite privalomus laukus (pažymėtus *) pasitikrinkite ar informacija teisinga, pasitikrinkite ar tos datos bilietus įsidėjote. Pažymėkite varnele, kad susipažinote su mūsų sąlygomis bei taisyklėmis ir spauskite „Apmokėti“.
SVARBU! Susipažinkite su mūsų sąlygomis bei taisyklėmis, jose rasite informaciją apie bilietų perkėlimą, grąžinimą ir kita.

6. Jei užsakymo suma didesnė nei turimo kupono, skirtumą apmokate pasirinkdami jums tinkamiausią būdą iš pateiktų.

Pirkinių krepšelis