D.U.K.

Muziejaus informacija

Kaune, Vytauto pr. 58. Muziejus įkurtas viename iš pastate esančių butų, 3-iame aukšte, bute nr. 6.
Pastate lifto nėra, vienintelis patekimas į muziejų trečiame aukšte yra per laiptinę.
Taip, muziejuje yra WC, juo bus galima naudotis ekskursijos metu.

Ekskursijų registracija/lankymas

Tai tokia ekskursijos rūšis, kurios metu siekiame, kad svečiai patirtų, kaip gyveno miesto žmonės tarpukario Lietuvoje, Kaune. Ekskursijos trukmė ~2 val.
Patyriminė ekskursija yra 2 val. trukmės pasakojimų renginys, kurio metu reikia išlaikyti dėmesį kaip teatre. Muziejuje vaikams pasiekiamose vietose yra daug vertingų ir trapių eksponatų, todėl atsiranda rizika susižaloti, taip pat kyla grėsmė ir vertingiems eksponatams.
Bilieto kaina asmeniui yra 25€, ši kaina yra vienoda visiems svečiams. Šis muziejus nėra išlaikomas iš valstybės mokesčių mokėtojų lėšų, tad apgailestaujame, neturime galimybės pasiūlyti kitokios kainos.
Muziejus lankomas tik patyriminių ekskursijų formatu. Šių ekskursijų datos ir laikai skelbiami muziejaus tinklapyje. Vietų skaičius vienoje ekskursijoje ribotas, bilietai parduodami: www.amsterdamomokyklosmuziejus.lt.
Taip, ekskursijos datą/laiką galima pakeisti likus nemažiau nei 7 dienoms iki ekskursijos. Keitimas galimas 1 kartą. Tokiu atveju reikia kreiptis el. paštu registracija@amsterdamomokyklosmuziejus.lt.
Ne, pinigai už bilietus ir dovanų kuponus nėra grąžinami, tačiau galima pakeisti ekskursijos datą/laiką likus nemažiau nei 7 dienoms iki ekskursijos. Keitimas galimas 1 kartą. Tokiu atveju reikia kreiptis el. paštu registracija@amsterdamomokyklosmuziejus.lt.
Registruoti privačią ekskursiją galite čia: Privačios ekskursijos registracija. Privačios ekskursijos kaina nuo 425 eurų.
Patyriminių ekskursijų formatas nėra pritaikytas mažiesiems, amžiaus rekomendacija yra N-14.
Labai mylime gyvūnus, tačiau ekskursijos formatas nėra pritaikytas naminiams gyvūnams.
Taip. Galite įsigyti Amsterdamo mokyklos muziejaus dovanų kuponą – Dovanų kuponai.
 • Dovanų kuponas naudojama kaip nuolaidos kodas, kuris nurodomas krepšelyje.Detaliau - skaityti čia
 • Atvykus į ekskursiją reikia pateikti bilietus gautus po užsakymo apmokėjimo (telefone arba spausdintą variantą).
  Jei po užsakymo patvirtinimo negavote atskiro laiško su bilietais, prašome kreiptis ligita@amsterdamomokyklosmuziejus.lt nurodant užsakymo numerį.

  Atsiskaitymo tvarka

  Nuo šiol atsiskaityti mūsų svetainėje – dar patogiau ir saugiau. Partnerystė su Lietuvoje populiariausiu mokėjimų operatoriumi Paysera įgalina mūsų klientus pasirinkti jiems tinkamiausią atsiskaitymo būdą.
  Nuo šiol atsiskaityti mūsų svetainėje – dar patogiau ir saugiau. Partnerystė su Lietuvoje populiariausiu mokėjimų operatoriumi Paysera įgalina mūsų klientus pasirinkti jiems tinkamiausią atsiskaitymo būdą.
  Sąskaitos išrašomos:
 • Dovanų kuponams - po apmokėjimo;
 • Bilietams - po ekskursijos;
 • Esant poreikiui išrašome išankstinę sąskaitą, norint ją gauti užsakymo pateikimo metu reikia suvesti įmonės rekvizitus, o apmokėjimo metu pasirinkti „Apmokėjimas pagal išankstinę sąskaitą (įmonėms)“.
  Atsiskaityti vietoje galimybės nėra. Muziejus priima tik bankinius mokėjimus/pavedimus.
  Jei po apmokėjimo negavote bilietų ar dovanų kupono, prašome susisiekti - ligita@amsterdamomokyklosmuziejus.lt
  Pateikiant užsakymą Jūsų prašome Jus identifikuojančios informacijos: vardo, pavardės ir elektroninio pašto adreso, tam kad galėtume:
 • informuoti apie artėjančią ekskursiją,
 • perkelti/grąžinti bilietus (Jūsų pageidavimu).
 • Jūsų telefono numerio prašome, tam atvejui, jei suklystumėte nurodydami savo el. pašto adresą ir negalėtumėme Jums perduoti svarbios informacijos susijusios su paslaugos suteikimu.
  Pirkinių krepšelis