Apie

Amsterdamo mokyklos muziejus, tai išskirtinis muziejus įsikūręs 136 kv. m. apartamente, Vytauto pr. 58-6, Kauno mieste, Lietuvoje.

Tai vienintelis Amsterdamo mokyklos architektūros stiliaus pastatas Lietuvoje, iškilęs 1928 m. Jo statybą finansavo jauni kauniečiai, Mozė Posvianskis ir Giršas Klisas, kuriems tebuvo 28 metai. Pastatą suprojektavo jaunas 25 m. amžiaus architektas Jokūbas Peras, kurio namas yra visai netoliese, Trakų g. 2.

Art Deco muziejaus įkūrėjai Karolis ir Petras visuomenei atvėrė dar vieną, bet prabangesnį Pirmosios Lietuvos Respublikos laikų miestietišką interjerą: 136 kv. m. 5 kambarių apartamentą su 2 balkonais ir didžiule terasa į Žaliakalnio šlaitus.

Muziejus organizuoja unikalias patyrimines ekskursijas, kurių metu svečiams sudaroma galimybė iš arti pamatyti ir visais receptoriais pajausti, kaip gyveno darbštūs, veržlūs ir drąsus jauni žmonės Pirmosios Lietuvos Respublikos laikotarpiu. Apie tai kaip jie gyveno ir visas įkvepiančias bei sukrečiančias istorijas, sužinosite tik apsilankę svečiuose, o visos ekskursijos metu jus lydės išskirtiniai muziejaus gidai: Justė, Egidijus, Tadas, Petras ir Karolis.

Muziejuje eksponuojami tarpukario Art Deco, Modernizmo ir Amsterdamo mokyklos stiliaus baldai, kuriuos bus galima išbandyti patyriminių ekskursijų metu.

Pirkinių krepšelis